תרומת ביצית ופונדקאות באוקראינה

תרומת ביצית ופונדקאות באוקראינה. היתרונות

בחירת אוקראינה כמדינת היעד עבור תרומת הביצית או פונדקאות היא בחירה מנצחת. עקב תחרות רבה בתחום פוריות בין מרכזים רפואיים פרטיים במדינה רופאים עוברים הכשרות באופן תמידי במרכזים רפואיים הכי טובים בעולם, נרכש ציוד חדיש  ומיושמות טכנולוגיות חדשניות בתחום. כל זה מביא אחוזי הצלחה בין הגבוהים ועולם והרבה יותר גבוהים של אחוזי הצלחה בישראל.

כוון שבעלים של הקליניקה שלנו הוא אזרח גרמניה, אנו פועלים סטנדרטים מאוד גבוהים ובשיתוף פעולה הדוק עם קליניקות ורופאים גרמניים. בנוסף לתחום הרפואי אנו שמים דגש על רמת שרות גבוהה. המרכז רפואי ביוטקסקום בעל תו תקן ISO 9001 המצביע על איכות השרות גבוה.

בביוטקסקום תקבלו  תשובות ברורות לכל השאלות, מענה מהיר על כל הבקשות ואת לוח הזמנים ידוע מראש, תשלומים שקופים ללא עלויות נסתרות ולפי המועד הרשום בהסכם.

אפשרויות הגעה לקייב. כל יום מבן גוריון יש 6-7 טיסות לקייב (שדה תעופה בוריספול) ובנוסף 3 טיסות שבועיות לשדה תעופה ז'ולני הנמצא בתוך העיר. עלות כרטיס טיסה נעה בין 85 ל-200 דולר לכוון. חברות התעופה הן: FLYUP, UIA, (ז'ולני)YANAIR

החקיקה האוקראינית מאוד מוסדרת ולויאלית כלפי כל מה שקשור לתרומת ביצית או פונדקאות. מחלקה משפטית שלנו מטפלת בכל הקשור להסדרת הנושא מול הקונסוליה ישראלית בקייב.

ע"פי החקיקה האוקראינית, ההורים המיועדים הם ההורים משפטיים של התינוק שנולד על ידי האם פונדקאית. שמות ההורים המיועדים נרשמים בתעודת הלידה של התינוק. לאם הפונדקאית אין זיכה להחזיק בתינוק לאחר הלידה ע”פי החוק והסכם שנחתם בין הורים מיועדים לאם פונדקאית. כמו כן להורים המיועדים מותר לבחור במין של התינוק ע"פי החוק.

במאגר  וירטואלי שלנו תוכלו למצוא נשים נעות ובריאות בעלות מראה אירופי או מזרח תיכוני. (חלקים גדולים של אוקראינה היו פעם תחת שלטון עות'מאני)

מחירים. אנחנו מרכז רפואי היחיד באוקראינה ואולי גם בעולם שמתחייב ל-100 אחוזי הצלחה. במידה ולא הצלחנו תקבלו החזר בהתאם לסוג התוכנית שתבחרו. רמה גבוהה של שירותים, רופאים מקצועיים עם ניסיון עשיר וכמובן ארץ יפה עם אנשים מסבירי פנים.

BioTexCom היא הבחירה הטובה ביותר שלכם לתרומת ביציות או פונדקאות באוקראינה.

.

בקליניקה שלנו צוות עובדים רב לשוני כולל דוברי עברית

צוות רב לשוני (כולל עברית) הופך את שהות הלקוחות בקליניקה לנוח יותר.

גישות מודרניות, מקצועיות גבוהה

הרופאים שלנו משתמשים בטכנולוגיה החדישה ביותר ובשיטות הטובות ביותר בעזרתן הם משיגים תוצאות חיוביות בתוכניות ההפרייה החוץ גופית.

מאגר רחב של מיטב תורמות הביציות

לקליניקה שלנו מאגר רחב של תורמות שמתאימות לצרכים האישיים של הלקוחות.

מחיר ללא תחרות ותנאיי תשלום נוחים

מחיר פונדקאות בחו"ל. מחיר פונדקאות באוקראינה מתחיל מ-23,900 יורו. די למחירים לא הוגנים בישראל!

פונדקאות בגיל מבוגר! ללא מגבלות גיל!

זוגות בכל הגילאים יכולים למצוא את האושר בהורות בBioTexCom.

תרומת ביצית ופונדקאות באוקראינה

פונדקאות ותרומת ביציות. למה באוקראינה?