פונדקאות באוקראינה במחיר חסר תקדים !

baby פונדקאות במסלול רגיל
€25.900
מתאים לזוגות עם עוברים קיימים .מסלול פונדקאות הכולל נסיון אחד

מסלולי פונדקאות באוקראינה בשיטת הכל כלול! מספר ניסיונות בלתי מוגבל !

baby .Economy הכל כלול
€29.900
מכסת החבילות לשנת 2018 הסתיימה
baby Standart הכל כלול
€39.900
(Standart) מסלול פונדקאות
baby VIP הכל כלול
€49.900
(VIP) מסלול פונדקאות

מסלולי הפריה חוץ גופית כולל תרומת ביצית

baby “Ideal” package
€29.900
מסלול המשתנה מתרומת ביצית לפונדקאות
baby “Double” package
€6.900
תרומת ביצית כולל שתי נסיונות
baby “Economy” package
€4.900
תרומת ביצית ניסיון אחת

לכל השירותים שמספקת קליניקת ביוטקסקום יש איזון מושלם בין איכות למחיר, כולל מסלולי הפונדקאות ותרומת הביציות. הדבר הייחודי ברוב המסלולים שלנו הינו - בסיס "הכל כלול".  תלוי בחבילה שתבחרו, אתם תקבלו את חלק או כל השירותים הבאים:

מספר ניסיונות בלתי מוגבל - לא קיים בארץ!

העיקרון המרכזי שלנו הינו תוצאה חיובית מובטחת, משמע כי במקרה של כישלון אנו ננסה פעם אחר פעם עד שתתקבל התוצאה הרצויה ואתם תחזרו הביתה עם התינוק המיוחל. פרט זה מכוסה על ידי החוזה שלכם ולא דורש תשלום נוסף.

כל הבדיקות הרפואיות הרלוונטיות

כל הבדיקות הרפואיות שתזדקקו להן במהלך התוכנית מכוסות על ידי החוזה שלכם. אפילו אם נבדקתם בקליניקות אחרות והסיבה לכישלון הטיפול לא נקבעה, אנו נבצע בדיקות נוספות על מנת להפוך את הטיפול ליעיל יותר ולשפר את סיכויי ההצלחה.

תרופות והוצאות רפואיות

כל החבילות שלנו כוללות את כל התרופות לגירוי הורמונלי, הויטמינים, ההוצאות הרפואיות ושירות הצוות הרפואי במסגרת התוכנית שלכם.

שירות משפטי

 עזרה בקבלת כל המסמכים במשרד רישום האוכלוסין ובשגרירויות, תרגומים, שירות עורך דין באוקראינה, עזרת מתאמות בכל השלבים של תוכניתכם וכו'.מחלקתנו לשירות משפטי והמתאמות שלנו יעזרו לכם בקבלת כל המסמכים הנחוצים, התעודות הרפואיות, רישום האוכלוסין, שירותי נוטריון, בדיקות גנטיות ודרכון התינוק ויעשו זאת במהירות ככל האפשר.

לינה

כל הלקוחות שלנו מתגוררים  בבתי מלון או בדירות פאר ונהנים משירותן של עוזרות בית, טבחיות ושמרטפיות דוברות אנגלית. הדבר היחיד שיושפע מסוג החבילה שתבחרו הינו גודל הדירה בה תשהוו והאם תחלקו אותה עם זוגות אחרים או תגורו לבדכם.

ארוחות

טבחית תבשל לכם ארוחות לפי טעמכם: בישול ביתי, מוצרים חקלאיים טריים ותפריט מאוזן ללא הגבלות - כל יום במהלך התוכנית שלכם.

תחבורה

למרכז BioTexCom יש צי מכוניות משלו עם נהגים אשר יודעים כמה חשובה עבודת הקליניקה וישרתו אתכם באדיבות.

מאגר רחב של תורמות ביציות ואמהות פונדקאיות

בכל יום אנו בוחנים עד כ-200 מועמדות אשר מעוניינות לתרום את ביציותיהן, ורק כ-20% מהן מתאימות לקריטריונים הנוקשים שלנו לתורמות פוטנציאליות: בריאות פיזית ונפשית, גיל, בעלות לפחות צאצא בריא אחד, וכמובן - מראה נאה. למאגר התורמות שלנו יש יתרון יוצא דופן – באפשרותכם לבחור את התורמת בעצמכם! אתם תקבלו את תמונות התורמת, ראיון וידאו ותמונת D3 בה תוכלו לראות את התורמת מזוויות שונות. מאגר התורמות שלנו הוא אחד מהגדולים בעולם והוא מאפשר לנו להתחיל את התוכנית מיד לאחר חתימת החוזה ללא בזבוז זמן בחיפוש אחר תורמת.

בדיקת DNA

כדי לקבל את דרכון התינוק, אתם מחויבים להוכיח קרבה גנטית לתינוק. ישנו הליך מיוחד של בדיקת DNA בשגרירות על מנת להוכיח זאת. בארץ בדיקת DNA מתבצעת עפ"י צו בית משפט. כל תהליך נמשך 3-4 שבועות.

PGD

זוהי בדיקה גנטית שמבוצעת על העובר לפני ההשתלה. ניתן לוודא שהעוברים בריאים או לקבוע את מין העוברים.

כאשר התינוק יוולד רופא ילדים מוסמך ומוכשר ידאג לבריאותו וילמד אתכם את הבסיס לטיפול בתינוק. הרופא יצור עמכם קשר באופן קבוע במהלך שהותכם באוקראינה.

סל לתינוק

אתם תקבלו סל לתינוק בו יהיו כל הדברים שתינוקכם יזדקק להם במהלך ימיו או ימיה הראשונים: בגדים, בקבוקים, מוצצים ופורמולה לתינוקות.

עוזרת בית

בדירתכם תעבוד עוזרת בית אשר הוכשרה לטיפול מקצועי בתינוקות. בכל זמן ביום ובלילה היא תעמוד לשירותכם ובמידת הצורך אף תעזור לכם ליצור קשר עם המומחים בקליניקה.