מרכז רפואי לפונדקאות והפריה חוץ גופית - ביוטקסקום

אי פוריות מוחלטת אינה קיימת אצלנו !!!

יש לנו סיבה טובה להגיד זאת ולפעול תחת סיסמה כזו.

במרכז הרפואי שלנו עובדים צוות רופאים מיומנים, אשר משתמשים בשיטות החדשניות ביותר בטיפול בבעיות פוריות. הרופאים שעובדים במרכז רפואי מתמודדים בטיפול במקרי אי הפוריות הקשים ביותר.

אנו נחלוק יחד אתכם את השמחה ואת האושר ההורות המיוחלת.  כל התוכניות הפונדקאות ותרומת ביציות שלנו פותחו מתוך מחשבה שכל מטופל יעזוב את הקליניקה אך ורק עם תוצאה חיובית, ומבלי לשלם מחיר גבוה מדי.  הרופאים שלנו מתחילים את התוכנית רק במקרה שהם בטוחים ב100% בסיכויי הצלחתה.

המלווים רפואיים שמלווים את המשפחות לאורך כל התוכנית שומרים על קשר עם המטופלים מהשלבים המוקדמים ועד לסוף התוכנית.  צוות של הקליניקה שלנו תמיד זמין לפניותיכם בכל נושא וסוגיה בהם תתעניינו.

כאשר אתם מגיעים  לקייב (בירת אוקראינה) , לתוכניות הפרייה חוץ גופית או פונדקאות, אתם תופסים שתי ציפורים במכה אחת.  במרכז BioTexCom תמצאו את אושר ההורות, תחסכו את כספיכם ותקבלו שירותים וטיפולים רפואיים ברמה הכי גבוהה.  מלבד זאת, יש לכם הזדמנות נפלאה להכיר טוב יותר את אחת מערי הבירה היפות ביותר באירופה, קייב.

צוות שלנו  תמיד מוכן לארגן את זמנכם הפנוי בקייב. סיורים מעוניינים, טיולים בלתי נשכחים בעיר ביקורים במסעדות  גורמה והפאבים המקומיים. כך, תוכלו להסיר דאגה מליבכם, להירגע מחשבות שקשורות בהליך הקרב ולהיכנס למצב רוח חיובי ורגוע, גורם חשוב ביותר להצלחה!

המרכז להפריה ביוטקס  - הבחירה הטובה ביותר שלכם  לתרומת ביציות ופונדקאות בחו"ל!

אלפי מטופלים (וזה לא סתם סיסמה כמו אצל מתווכים בארץ !!!) מכל רחבי העולם כולו כבר עברו בהצלחה את ההליך פונדקאות או תרומת ביצית במרכז ההפריה שלנו  -משפחות מגרמניה, איטליה, אנגליה, צרפת, ספרד ,שוויץ, רומניה, ישראל, ארה"ב, איחוד האמירויות, סין, הודו ועוד.  במקרה של הודו, שהינה אחת מהמדינות המובילות בתחום הפונדקאות, זוגות הודים עם בעיות פוריות מגיעים לקבל טיפול באוקראינה גם הם.  יש לנו את שיעור ההצלחה הגבוה ביותר באוקראינה, עם מספר הניסיונות הנמוך ביותר והתחייבות ל100 אחוזי הצלחה! אם לא הצלחנו -לא שלמתם. עקרון מאוד פשוט ושונה מהמקובל בישראל. 

רופאים שלנו משתפים פעולה עם מדענים וגינקולוגים מכל רחבי העולם, משתתפים בכנסים רפאוים בינלאומיים ובמחקרים בתחום הפריה חוץ גופית.

תרומת ביציות ופונדקאות באוקראינה נערכות בהתאם לחוק המקומי והינן בעלות אחוזי הצלחה גבוהיים.  כל הזוגות עוזבים את שערי הקליניקה עם תינוקות ומסמכים רשמיים של קונסוליות מדינותיהם.

עם החתימה על החוזה בקליניקה, המטופלים מקבלים חבילת שירות (All Inclusive).

נהגים שלנו פוגשים את הלקוחות בנמל התעופה ומסיעים  אותם מהקליניקה או אליה, למלון, לשגרירות וכו'. הלקוחות גרים בבתי ומלונות של הקליניקה שמבוקרים באופן קבוע על ידי רופאי  ילדים במתמחים בטיפול בילודים.  בכל זמן נתון, צוות רפואי משגיח על בריאות התינוקות ומייעצים להורים בכל הסוגיות בהן מתעניינים. במקרה של לידה מוקדמת, BioTexCom מכסה את כל ההוצאות הדרושות הנוגעות לתרופות, הליכים, ואשפוז בפגייה של בית החולים.  במהלך תקופת התוכנית כולה מלווים דוברי עברית  נמצאים ליד הזוג ההורים ומארגנים את כל התהליכים, מתאמים טיפולים, מכינים מסמכים ועוזרים ללקוחות לעבור את התוכניות ללא קשיים. מתורגמנים שמלווים את הלקוחות הוסמכו על ידי מוסדות המדינה, בנוסף להיותם בעלי ניסיון בעבודה עם מסמכים של הפונדקאות.

אנו יכולים לומר בבטחה שאי פוריות מוחלטת אינה קיימת!

ה נוסד בשנת 2008 בקייב בירת באוקראינה, על ידי האזרח הגרמני מר אלברט טוצ'ילובסקי.  הוא שילב ניסיון אירופאי עשיר בתחום ההפריה עם יכולות ייחודיות של רופאים אוקראינים.  הרופאים של המרכז מטפלים בבעיות פוריות הקשות ביותר. לכל אורך היסטוריית העבודה של הקליניקה, היא נתנה את האושר המיוחל לזוגות עקרים מרחבי העולם. לאחר אינספור ניסיונות של הפרייה חוץ גופית כושלים, הם מגיעים לאוקראינה, מכיוון שאי פוריות מוחלטת לא קיימת למומחי ביוטקסקום! מזה שנים רבות שהמרכז ההפריה BioTexCom  עורך בהצלחה ומשפר את תוכניות הפונדקאות ותרומת הביציות לזוגות עקרים מכל רחבי העולם.  המרכז הרפואי שלנו  מוכר לכולם - הוא משאיר אנשים פעורי פה עם תוצאות מעולות, מסקרן את המדיה הבינלאומית, ושנה אחר שנה ממשיך להוביל בתחום רפואת הפוריות.  ביוטקסקום הינו השילוב המושלם של צוות מקצועי, רופאים מומחים ומוכשרים, אירוח אוקראיני ושיעור הצלחה גבוה של תוכניות ההפריה.  הרופאים שלנו משלבים את השיטות היעילות ביותר לטיפול בבעיות פוריות ומשיגים תוצאות מוצלחות באמצעות עריכת מספר מינימלי של ניסיונות הפרייה חוץ גופית. מרבית קליניקת BioTexCom היא פרי יוזמתו של האמבריולוג, גנטיקאי והמדען המוכשר האוקראיני, פרופסור יורי וורלינסקי.  הוא היה אחד מהראשונים בעולם שהציג אבחון גנטי טרום-השתלה (PGD), דבר שהינו כה נפוץ ברפואת ההפריה המודרנית.  היה זה הוא שהחל את השימוש ב-PGD למטרת מניעת מחלות תורשתיות. נוכח פיתוחיו של יורי וורלינסקי, כיום למרכז שלנו יש ההזדמנות לערוך תוכניות הפרייה חוץ גופית לנשים מבוגרות, ללא סיכון לבריאות או מומים בעובר. להיסטוריית הקליניקה יש דף הישגים מרשים גם כן. בשנת 2012, אישה שוויצרית פנתה  עלינו בבקשת עזרת ועברה את תוכנית ההפרייה החוץ גופית עם ביציות מתורמת. כתוצאה מכך, אישה בגיל 66 הצליחה ללדת בהצלחה תאומים בריאים.  נשים בנות 40,50,60 מבקרות במרכז ההפריה שלנו ועברות באופן מוצלח  פונדקאות ותרומת ביציות.

 מלוות שעוזרות למטופלים זרים במהלך התוכניות דוברות שוטף שפות שונות: אנגלית, גרמנית, איטלקית, צרפתית, רומנית, עברית וסינית.  ביוטקסקום הינה הקליניקה לרפואת ההפריה חוץ גופית ופונדקאות היחידה באירופה, היכן שמוצעים ללקוחות התנאים הטובים ביותר ו-100% התחייבות לתוצאה חיובית. חיטוי אולטרה סגול - פתרון חדשני לחיטוי מקורנה

 

woman peer out from the corner

1
×