הליך פונדקאות ללא תיווך עם התחייבות ללידת התינוק!

פונדקאות ללא תיווך בישראל, האם זה אפשרי?

התשובה היא כן, אבל תתכוננו להפתעות לא נעימות...

הליך הפונדקאות ללא תיווך באוקראינה

מה קורה היום בתחום הפונדקאות בישראל? מדינתנו בניגוד למדינות מערביות רבות אחרות אימצה מספר חוקים המאפשרים למשפחות סטרייטיות ולנשים יחידניות לעבור באופן חוקי את הליך הפונדקאות בישראל, אך לא קבעה את הפיצוי המרבי לאמהות פונדקאיות עבור שירות כזה וגם את גובה התשלום המקסימלי למתווכים העוסקים בתחום שהוא הפך עבורם למכרה זהב.

בישראל, לרוב כל אם פונדקאית פוטנציאלית בסופו של דבר הופכת למתווכת, משום שבאותו הרגע, כשאישה מביא רצון להפוך לאם פונדקאית, המתווכים הם הראשונים שפונים אליה ומציעים לה סכומי פיצוי גבוהים תוך פירוט העמלה שלהם עבור השירות. אחרי פניות כאלו האישה שחשבה מהתחלה על פיצוי של כ-200 אלף שקל, מעלה את הסכום ל-250 אלף ואף ל -300 אלף, כי זהו גובה התשלום שבד"כ מבקשים מתווכים בעבור השירות "פונדקאות בישראל" מהמשפחות. לסכום זה ניתן להוסיף הוצאות במהלך ההריון, אשר מסתכמות בכ- 50,000-70,000 ש"ח.  ואז הסכום הופך לאסטרונומי פי 2 עד 2.5 ממחירי המסלולים בקליניקה שלנו.

למה זה קורה ברוב המקרים? ניתן להסביר את המתרחש בצורה הפשוטה ביותר.  בישראל, כמו במדינות אחרות, אמהות פונדקאיות במרבית המקרים מגיעות מפלח האוכלוסייה עם מעמד סוציו אקונומי נמוך והן מבינות שהפונדקאות הוא הסיכוי היחיד שלהן להתעשר, ובמקרים האלו מופעל: "הישראלי המכוער" ומתחיל תהליך הסחיטה מהמשפחות. בדרך כלל כל הוא מתרחש בצורה נדיבה מאוד, עם סיפורים על בעיות המשפיעות על המצב הנפשי או פיזי של האם פונדקאית וכתוצאה מכך  המצב יכול להשפיע גם על בריאותו של העובר. הורים המיועדים כמובן מתוך דאגה לבריאות התינוק העתידי שלהם, בדרך כלל נענים לבקשות הסחטניות אלה וכך מנפחים את ההוצאות שלהם בעבור ההליך.

בטח אתם שואלים את עצמכם, מאיפה אנו מכירים את הסיפורים האלה? התשובה היא פשוטה, בערך כ-40% של המשפחות הפונות אלינו, התחילו את ההליך הפונדקאות בארץ ואחרי שזה לא צלח להם, הם פנו אלינו. זוגות כאלו הם הלקוחות הכי מרוצים מבין כלל המשפחות שלנו, כיוון היה להם ניסיון מר קודם ונפלה לידיהם ההזדמנות לעבור את החוויה בצורה אחרת - נעימה ומרגשת.

לדוגמה, הליך הפונדקאות ללא תיווך במרכז הרפואי שלנו, יעלה למשפחה החל מ -31,900 יורו (123,000 ש"ח נכון לינואר 2021) ואם בוחרים בחבילה עם התחייבות ל- 100% ללידת התינוק וללא הגבלה של ניסיונות, שזו היא החבילה המועדפת על לקוחותנו, היא תעלה החל מ -39,900 יורו (כ-150,000 ₪). וחבילה השלישית שכוללת בתוכה את סל השירותים מורחב תעלה 49,900 יורו. מחירים אלו בלעדיים לישראלים ועולים יותר לאזרחי מדינות האחרות. (ניתן לבדוק זאת באתרים שלנו בשפות אחרות)

כל הסכומים הללו אינם משתנים בשום תנאי, ומוגנים בהסכם עם המשפחות. כל זה מגן על המשפחות מניסיונות הסחיטה ועליית המחירים מכל סיבה באשר היא.

אלו הן היתרונות העיקריים בביצוע הליך פונדקאות בחו"ל ללא תיווך אצלנו.

ואם זה לא מספיק, תנאי נוסף שמגן על משפחות הוא: במידה ולא הצלחנו להגיע ללידת התינוק לאחר חמישה מחזורים של השתלת עוברים, משפחה רשאית לקבל את מלוא הסכום ששילמה למרכז הרפואי שלנו ולהפסיק את התקשורת איתנו.

בקליניקה שלנו צוות עובדים רב לשוני כולל דוברי עברית

צוות רב לשוני (כולל עברית) הופך את שהות הלקוחות בקליניקה לנוח יותר.

גישות מודרניות, מקצועיות גבוהה

הרופאים שלנו משתמשים בטכנולוגיה החדישה ביותר ובשיטות הטובות ביותר בעזרתן הם משיגים תוצאות חיוביות בתוכניות ההפרייה החוץ גופית.

הליך פונדקאות ללא תיווך עם התחייבות ללידת התינוק!

הליך פונדקאות ללא תיווך באוקראינה. מרכז רפואי ביוטקסקום. השוואה מול ההליך בישראל בתנאים ובמחירי מסלולים. התחייבות 100% ללידת התינוק. ליווי באוקראינה ע"י צוות דובר עברית.

מאגר רחב של מיטב תורמות הביציות

לקליניקה שלנו מאגר רחב של תורמות שמתאימות לצרכים האישיים של הלקוחות.

מחיר ללא תחרות ותנאיי תשלום נוחים

מחיר פונדקאות בחו"ל. מחיר פונדקאות באוקראינה מתחיל מ-31,900 יורו. די למחירים לא הוגנים בישראל!

פונדקאות באוקראינה ללא תיווך. מחירים החל מ-31,900 יורו ע"ב הכל כלול.

פונדקאות באוקראינה היא הבחירה המנצחת. המרכז הרפואי ביוטקסקום נמצא בקייב בירת אוקראינה, ונחשב למכרז פונדקאות הגדול בעולם.