הליך פונדקאות ללא תיווך עם התחייבות ללידת התינוק!

פונדקאות ללא תיווך, האם זה אפשרי בישראל? התשובה היא כן, אבל נפרט אותה בהמשך.

הליך הפונדקאות ללא תיווך באוקראינה

מה קורה היום בתחום הפונדקאות בישראל? מדינתנו בניגוד למדינות מערביות רבות אחרות אימצה מספר חוקים המאפשרים למשפחות ולנשים יחידניות לעבור באופן חוקי את ההליך הפונדקאיות בישראל, אך לא קבעה את הפיצוי המרבי לאמהות פונדקאיות עבור שירות כזה וגם את גובה התשלום המקסימלי למתווכים העוסקים בתחום ועבורם התחום הפך למכרה זהב.

בישראל, לרוב כל אם פונדקאית פוטנציאלית הופכת להיות מתווך, משום שבאותו הרגע, כשאישה כזאת במקום כלשהו באינטרנט מבטאת רצון להפוך לאם פונדקאית, המתווכים הראשונים פונים אליה, מציעים לה סכומי פיצוי גבוהים תוך פירוט העמלה שלהם עבור השירות ואחרי פניות כאלו האישה שחשבה מהתחלה על פיצוי של כ-200 אלף שקל, מעלה את הסכום ל-250 אלף ואף ל -300 אלף, כי זהו גובה התשלום שבד"כ מבקשים המתווכים בעבור השירות "פונדקאות בישראל" מהמשפחות. לסכום זה ניתן להוסיף הוצאות במהלך ההריון, אשר מסתכמות בכ- 50,000-70,000 ש"ח.  ואז הסכום נהיה פשוט אסטרונומי.

למה זה קורה ברוב המקרים? ניתן להסביר את המתרחש בצורה פשוטה ביותר.  בישראל, כמו במדינות אחרות, אמהות פונדקאיות במרבית המקרים מגיעות מפלח האוכלוסייה עם מעמד סוציואקונומי נמוך והן מבינות שהפונדקאות הוא הסיכוי היחיד שלהן להתעשר, ובמקרים האלו מופעל: "הישראלי המכוער" ומתחיל תהליך הסחיטה מהמשפחות. בדרך כלל כל זה מתרחש בצורה נדיבה מאוד, עם סיפורים על בעיות שמשפיעות על המצב הנפשי או פיזי של האם פונדקאית וכתוצאה לכך יכולות להשפיע גם על מצבו של העובר. ההורים המיועדים כמובן מתוך דאגה לבריאות התינוק העתידי שלהם בדרך כלל נענים לבקשות הסחטניות האלה וכך מנפחים את ההוצאות שלהם בעבור הפונדקאות בישראל.

בטח אתם תשאלו מאיפה אנו מכירים את סיפורים האלה והתשובה היא פשוטה. בערך כ-40% של המשפחות הפונות אלינו התחילו את התהליך פונדקאות בארץ ואחרי שזה לא הצליח להם הם פנו אלינו. הזוגות האלו הם הלקוחות הכי אסירי תודה מבין כלל המשפחות שלנו. הם אלו שניסו את ההליך בצורה אחרת והוא הצליח להם ויש להם מול מה להשוות את  הליך הפונדקאות בקליניקה שלנו.

לדוגמה, הליך הפונדקאות ללא תיווך במרכז הרפואי שלנו, יעלה למשפחה החל מ -31,900 יורו (135,000 ש"ח). ואם בוחרים בחבילה עם התחייבות ל- 100% ללידת התינוק וללא הגבלה של ניסיונות, שזו היא החבילה המועדפת על הלקוחות שלנו, היא תעלה מ -38,900 יורו (כ-165,000 ₪). וחבילה השלישית שכוללת בתוכה את סל השירותים הכי מורחב שלא מוצע ע"י אף מתחרה בעולם בתחום הפונדקאות תעלה 46,900 יורו. מחירים אלו בלעדיים לישראלים ועולים יותר לאזרחי מדינות האחרות. (ניתן לבדוק זאת באתרים שלנו בשפות אחרות)

כל הסכומים הללו אינם משתנים בשום תנאי, ומוגנים בהסכם עם המשפחות. כל זה מגן על המשפחות מניסיונות הסחיטה ועליית המחירים מכל סיבה באשר היא.

אלו הן היתרונות העיקריים בביצוע הליך פונדקאות בחו"ל ללא תיווך אצלנו.

ואם זה לא מספיק, תנאי נוסף שמגן על משפחות הוא: במידה ולא הצלחנו להגיע ללידת התינוק לאחר חמישה מחזורים של השתלת עוברים, משפחה רשאית לקבל את מלוא הסכום ששילמה למרכז הרפואי שלנו ולהפסיק את התקשורת איתנו.

בקליניקה שלנו צוות עובדים רב לשוני כולל דוברי עברית

צוות רב לשוני (כולל עברית) הופך את שהות הלקוחות בקליניקה לנוח יותר.

גישות מודרניות, מקצועיות גבוהה

הרופאים שלנו משתמשים בטכנולוגיה החדישה ביותר ובשיטות הטובות ביותר בעזרתן הם משיגים תוצאות חיוביות בתוכניות ההפרייה החוץ גופית.

הליך פונדקאות ללא תיווך עם התחייבות ללידת התינוק!

הליך פונדקאות ללא תיווך באוקראינה. מרכז רפואי ביוטקסקום. השוואה מול ההליך בישראל בתנאים ובמחירי מסלולים. התחייבות 100% ללידת התינוק. ליווי באוקראינה ע"י צוות דובר עברית.

מאגר רחב של מיטב תורמות הביציות

לקליניקה שלנו מאגר רחב של תורמות שמתאימות לצרכים האישיים של הלקוחות.

מחיר ללא תחרות ותנאיי תשלום נוחים

מחיר פונדקאות בחו"ל. מחיר פונדקאות באוקראינה מתחיל מ-31,900 יורו. די למחירים לא הוגנים בישראל!

פונדקאות באוקראינה ללא תיווך. מחירים החל מ-31,900 יורו ע"ב הכל כלול.

פונדקאות באוקראינה היא הבחירה המנצחת. המרכז הרפואי ביוטקסקום נמצא בקייב בירת אוקראינה, ונחשב למכרז פונדקאות הגדול בעולם.