מחיר ללא תחרות ותנאיי תשלום נוחים

מיטב האמהות הפונדקאיות שיישאו את ילדיכם הבריא.

אנו השקענו הרבה מחשבה ומאמצים ליצירת חבילות פונדקאות ותרומת ביצית. כל זה עם ראיה לטובת הלקוח. מחירים שלנו בין הנמוכים בעולם ובהשוואה למחירים בישראל הם יכולים להגיעה לחצי . כי אנו בטוחים שעדיף לחסוך את הסכומים מאוד גבוהים האלו לעתיד ילדכם מאשר שכסף הזה יעבור למתווך (איך שהוא לא יקרה את עצמו: רופא, קליניקה וירטואלית, יועץ לחיי מין וכו'). אנו מרכז רפואי היחיד בישראל שפונה ישירות ללקוחות ואתם המרווחים היקרים מכך!

אחרי שתעברו סדרת בדיקות ע"י המומחים שלנו אנו נציעה לכם תוכנית המשתלמת עבורכם עם פירוט היתרונות וללא הסתרת מידע הומילות הקטנות.אם תזדקקו לתוכניות פונדקאות עם ביציות מתורמת, אנו לא נגבה על זה תשלום נוסף!

מועדי התשלומים של התוכניות פונדקאות הכל כלול:

כל התשלומים מתחלקים ל-5 חלקים שווים ומשולמים במועדים מפורטים להלן:

 • תשלום ראשון: בעת חתימת החוזה
 • תשלום שני: בעת השתלת ביציות לפונדקאית
 • תשלום שלישי: בשבוע ה-12 של הריון של פונדקאית
 • תשלום רביעי: אחרי לידת התינוק
 • קבלת המסמכים הרשמיים ועזיבת בית מלון

מסלולי פונדקאות באוקראינה ומחירים:

 • מסלול רגיל ללא התחייבות לתוצאה חיובית. 31,900 יורו.
 • מסלול סטנדרט כולל התחייבות לתוצאה, בדיקת PGD, מגורים בבית מלון ע"ב "הכל כלול" ועוד. 39,000 יורו (זהו המסלול המועדף ע"י זוגות )
 • מסלול VIP כולל בין היתר בחירת מין התינוק, מגורים בדירות פאר או במלון 5 כוכבים ועוד. מחיר 49,900 יורו.
 • בכל המסלולי פונדקאות כלולים עלוית של תרומת ביצית במקרה הצורך.

מסלולי תרומת ביצית באוקראינה.

נכון להיום ניתן לעבור הפריה עם ביציות מתורמת גם בארץ ע"י מומחים ישראלים, רק עם הבדל אחד קטן שאף אחד מהרופאים בישראל לא מתחייב לתוצאה. בד"כ הם ממליצים על תרומת ביצית אחרי שנשים עוברות מעל 10 נסיונות כושלים הכוללים השפעה שלילית  לבריאות האישה של טיפולים הורמונליים ובזבוז זמן של 15-20 שנים. במקרה של הפריה בארץ עם ביציות של תורמת מחו"ל סיכויים נמוכים יותר כיוון שמדובר בביציות הלא טריות וכל רופא יודע את זה אבל לא כל רופא יגיד את זה לפציינטית שלו כיוון שזה חלק שירותים שהוא מוכר. ואנו כרגיל מאמינים לרופא שלנו בעיניים עצומות.

בניגוד מוחלט למדיניות הרופאים בישראל מומחים של הקליניקה שלנו משוכנעים שניתן להציע תוכניות תרומת ביצית עם התחייבות לתוצאה חיובית.

 • המסלול עם התחייבות לתוצאה חיובית עולה אצלנו 9,900 יורו. במסלול הזה ניתן לבצעה עד 5 נסיונות, במידה ולא נצליח, ניתן לעבור לתוכנית פונדקאות במסלול סטנדרט עם תוספת תשלום של 29,000 יורו. בכל מקרה הכסף שלכם לא ילך לטמיון
 • מסלול רגיל הכולל ניסיון הפריה אחד עם ביציות מתורמת עולה 4,900 יורו
 • מסלול הכולל 2 ניסיונות  הפריה עם ביציות מתורמת 6,900 יורו

בקליניקה שלנו צוות עובדים רב לשוני כולל דוברי עברית

צוות רב לשוני (כולל עברית) הופך את שהות הלקוחות בקליניקה לנוח יותר.

גישות מודרניות, מקצועיות גבוהה

הרופאים שלנו משתמשים בטכנולוגיה החדישה ביותר ובשיטות הטובות ביותר בעזרתן הם משיגים תוצאות חיוביות בתוכניות ההפרייה החוץ גופית.

הליך פונדקאות ללא תיווך עם התחייבות ללידת התינוק!

הליך פונדקאות ללא תיווך באוקראינה. מרכז רפואי ביוטקסקום. השוואה מול ההליך בישראל בתנאים ובמחירי מסלולים. התחייבות 100% ללידת התינוק. ליווי באוקראינה ע"י צוות דובר עברית.

מאגר רחב של מיטב תורמות הביציות

לקליניקה שלנו מאגר רחב של תורמות שמתאימות לצרכים האישיים של הלקוחות.

מחיר ללא תחרות ותנאיי תשלום נוחים

מחיר פונדקאות בחו"ל. מחיר פונדקאות באוקראינה מתחיל מ-31,900 יורו. די למחירים לא הוגנים בישראל!

פונדקאות באוקראינה ללא תיווך. מחירים החל מ-31,900 יורו ע"ב הכל כלול.

פונדקאות באוקראינה היא הבחירה המנצחת. המרכז הרפואי ביוטקסקום נמצא בקייב בירת אוקראינה, ונחשב למכרז פונדקאות הגדול בעולם.