פונדקאות באוקראינה ללא תיווך. מחירים החל מ-31,900 יורו ע"ב הכל כלול.

פונדקאות באוקראינה. היתרונות של מרכז הרפואי ביוטקסקום!

בחירת אוקראינה כמדינת היעד עבור ההליך פונדקאות היא בחירה מנצחת. עקב תחרות רבה בתחום פוריות בין מרכזים רפואיים פרטיים במדינה רופאים עוברים הכשרות באופן תמידי במרכזים רפואיים הכי טובים בעולם, נרכש ציוד חדיש  ומיושמות טכנולוגיות חדשניות בתחום. כל זה מביא לאחוזי הצלחה בין הגבוהים בעולם.

כוון קליניקה שלנו נמצאת בבעלות גרמנית, אנו פועלים בסטנדרטים מאוד גבוהים בשיתוף פעולה הדוק עם קליניקות ורופאים בגרמניה. בנוסף לתחום הרפואי אנו שמים דגש על רמת שרות גבוהה. המרכז הרפואי ביוטקסקום בעל תו תקן ISO 9001 המצביע על איכות השירות גבוה.

בביוטקסקום תקבלו  תשובות ברורות לכל השאלות בנושא פונדקאות באוקראינה, מענה מהיר על כל הבקשות את לוח הזמנים ידוע מראש, תשלומים שקופים ללא עלויות נסתרות ולפי המועד הרשום בהסכם.

אפשרויות הגעה לקייב. כל יום מבן גוריון יש 6-7 טיסות לקייב (שדה תעופה בוריספול) בנוסף 3 טיסות שבועיות לשדה התעופה ז'ולני הנמצא בתוך העיר. עלות כרטיס טיסה נעה בין 85 ל-200 דולר לכוון. חברות התעופה הן: EL AL, UIA, (ז'ולני)YANAIR

החקיקה האוקראינית מאוד מוסדרת ולויאלית כלפי כל מה שקשור לפונדקאות במדינה. מחלקה משפטית שלנו מטפלת בכל הקשור להסדרת הנושא מול הקונסוליה ישראלית בקייב ועריכת ההסכם עם אם פונדקאית.

ע"פי החקיקה האוקראינית, ההורים המיועדים הם ההורים משפטיים של התינוק שנולד על ידי האם פונדקאית. שמות ההורים המיועדים נרשמים בתעודת הלידה של התינוק. לאם הפונדקאית אין זיכה להחזיק בתינוק לאחר הלידה ע”פי החוק האוקראיני והסכם שנחתם בין הורים לאם פונדקאית. כמו כן להורים המיועדים מותר לבחור במין של התינוק ע"פי החוק.

במאגר וירטואלי של תורמות הביצית שלנו תוכלו למצוא נשים נעות ובריאות בעלות מראה אירופאי או מזרח תיכוני. (חלקים גדולים של אוקראינה היו פעם תחת שלטון עות'מאני)

המחירים. אנו מרכז לפונדקאות הגדול באוקראינה (לפי עיתונות הבינלאומית גם בעולם) מציעים לכם מסלולי פונדקאות עם הבטחה ללידת התינוק במחירים חסרי תקדים, רמת שירות גבוהה, רופאים מקצועיים עם ניסיון עשיר וכמובן ארץ יפה עם אנשים מסבירי פנים. במידה ולא נצליח להגיע ללידת התינוק, תקבלו החזר מלא בהתאם לסוג התוכנית שבחרתם!

BIOTEXCOM היא הבחירה הנכונה ביותר לפונדקאות באוקראינה. אנו עזרנו לאלפי הורים מאושרים מכל העולם להגשים את חלומם!

בקליניקה שלנו צוות עובדים רב לשוני כולל דוברי עברית

צוות רב לשוני (כולל עברית) הופך את שהות הלקוחות בקליניקה לנוח יותר.

גישות מודרניות, מקצועיות גבוהה

הרופאים שלנו משתמשים בטכנולוגיה החדישה ביותר ובשיטות הטובות ביותר בעזרתן הם משיגים תוצאות חיוביות בתוכניות ההפרייה החוץ גופית.

הליך פונדקאות ללא תיווך עם התחייבות ללידת התינוק!

הליך פונדקאות ללא תיווך באוקראינה. מרכז רפואי ביוטקסקום. השוואה מול ההליך בישראל בתנאים ובמחירי מסלולים. התחייבות 100% ללידת התינוק. ליווי באוקראינה ע"י צוות דובר עברית.

מאגר רחב של מיטב תורמות הביציות

לקליניקה שלנו מאגר רחב של תורמות שמתאימות לצרכים האישיים של הלקוחות.

מחיר ללא תחרות ותנאיי תשלום נוחים

מחיר פונדקאות בחו"ל. מחיר פונדקאות באוקראינה מתחיל מ-31,900 יורו. די למחירים לא הוגנים בישראל!

פונדקאות באוקראינה ללא תיווך. מחירים החל מ-31,900 יורו ע"ב הכל כלול.

פונדקאות באוקראינה היא הבחירה המנצחת. המרכז הרפואי ביוטקסקום נמצא בקייב בירת אוקראינה, ונחשב למכרז פונדקאות הגדול בעולם.